dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2018 Odliczanie do wakacji 2018

Drogi Obozowiczu!

Znajdujesz się w systemie wystawiania ocen. W tym miejscu możesz podzielić się swoją własną opinią z obozu, który spedziłeś korzystając z naszych usług.

Pamiętaj, aby Twoja opinia dawała jasny, łatwy do zrozumienia przekaz oraz nie zawierała przekleństw. Takie opinie będą automatycznie usuwane!

Opinie mogą wystawić tylko uczestnicy, którzy brali udział w obozach organizowanych przez nasza firmę.

Nasi klienci oceniają nas na

4.7/5
z 19 wystawionych ocen
Na ile gwiazdek oceniasz swój pobyt?

Opinie

M*****i

2017-10-30 16:01:54

Wspaniałe miejsce !!! Wrócę tu jeszcze nie jeden raz
S***A

2017-10-23 20:09:34

Obóz totalna porażka. Usługa niewspółmierna do ceny obozu. Znaczna część zajęć wymienionych w ofercie nie odbyła się w ogóle. Zbyt mała ilość sprzętu, przez co dzieci nie miały szans skorzystać z usługi, za którą zostały pobrane pieniądze. Żałuję straconych pieniędzy, więcej z Państwa usług nie skorzystam i będę odradzać innym.
P************a

2017-10-19 14:10:26

Me gustaría dar gracias a los monitores y por todo lo que han hecho para mi hijo Volvió muy contento y seguro volverá año que viene Era uno de los mejores campamentos donde podría disfrutar sus vacaciones Muchísimas gracias por todo !!!
C****r

2017-10-19 13:59:11

Wysłałam 9 letniego syna z Hiszpani na oboz Viacamp. Obawialam sie poczatkowo ze moze byc za mlody i troche slabo rozmawia po Polsku. Syn wrocil po turnusie zachwycony i chce wrocic za rok ponownie z kolegami. Szczegolnie dobrze wspomina wyprawy quadowe i mecze pilki noznej. Dziekuje bardzo i do zobaczenia za rok.
J*****o

2017-10-18 19:58:23

Wysłałam syna z kolegą na obóz paintballowo quadowy. Oboje wrócili bardzo zadowoleni. Co prawda pogoda nie była najlepsza ale mamy ogromną nadzieję, że za rok będzie ładniejsza. W szczególności usłyszałam pochwały na temat kadry oraz sprzętu. Syn trochę narzekał na jedzenie ale z doświadczenia wiem, że potrafi marudzić w tej kwestii. Ogólnie moja ocena jest bardzo dobra :) Pozdrawiam.
czytaj więcej

Opinie Facebook

Dowiedz się więcej o nas

Kim jesteśmy?
(Poznajmy się bliżej!)
Dlaczego z nami?
(Poznaj sukces organizowanych przez nas obozów)

Nasza Kadra
(Poznaj oficjalną kadrę obozową ViaCamp)
Nasz Sprzęt
(Wyposażenie obozowe używane na obozach)
Jaki obóz wybrać?
(Nie wiesz jaki obóz wybrać? Sprawdź!)
Top