dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020
Patryk Bartczak Ratownik Medyczny

Krótkie słowo o mnie

Pasja Ratownicza: Jestem Ratownikiem Wodnym, ukończyłem studia na kierunku Ratownictwo Medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, gdzie kontynuuję naukę na Zdrowiu Publicznym.

Swoją pasję do ratownictwa zacząłem od stopnia Młodszego Ratownika WOPR, chciałem dalej doskonalić się w tym kierunku, dlatego zapisałem się na kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, uzyskując tytuł Ratownika. Utwierdziło mnie to tylko, że to jest to, co chcę robić. Poszedłem więc na studia na tym właśnie kierunku, gdzie po trzech latach specjalistycznej nauki ratowania ludzkiego życia w różnych stanach nagłych oraz masie nauki, jeszcze większej liczbie godzin spędzonych na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych czy w zespołach wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego, zdałem egzamin państwowy zdobywając pełne prawo nazywania siebie Ratownikiem Medycznym.

Moje Hobby

Poza tym, że moja praca jest też powiązana z moimi zainteresowaniami i hobby, zajmuję się w wolnym czasie organizowaniem i współorganizowaniem wielu imprez na terenie całej polski, głównie z zakresu fantastyki, Sci-Fi, spotkaniami autorskimi z przedstawicielami tychże gatunków literatury, czy z obszaru Postapokalipsy, jak i również LARPów (Live Action Role Play). Dodatkowo interesuję się historią, militariami, sportem i wszelkimi nowinkami technologicznymi. Jestem również Instruktorem AZS o specjalności w pływaniu.

Certyfikaty i dyplomy

Zaświadczenie Ratownik Wodny Dyplom Ukończenia Studiów Ratownik Medyczny
Top