dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020
Studia magisterskie w Stambule

Krótko o sobie

Cześć!
Jeżeli już tutaj trafiliłeś to zapewnie zastanawiasz się kim jest ten Michał i dlaczego wybrał ViaCamp. A więc przejdźmy razem do mojej osoby.

24 lata temu przychodząc na świat dostałem imię Michał i szczerze mówiąc podoba mi się ono. W nastoletnim wieku tak jak Ty, drogi czytelniku, aktywnie spędzałem czas i nie mogłem doczekać się wakacji. Odliczałem już od zimy i wyjeżdzałem w różne zakątki Polski. Pamiętam do dziś swój pierwszy obóz karate, gdzie poznałem wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt do dziś i razem trenujemy. Miałem wtedy 13 lat i nie wiedziałem co mnie czeka, trochę się bałem, ale też byłem podekscytowany. Nie miałem pojęcia czy będą moi rówieśnicy, czy mnie polubią, z kim będę dzielił pokój - poprostu niczego nie wiedziałem. Ale jak się potem okazało, nie chciałem wracać do rzeczywistości, nie mogłem się pogodzić z tym, że wakacje się kończyły - po czterech turnusach wracałem ze łzami w oczach. To było coś niesamowitego!

Moja pasja

Jak już wcześniej zaznaczyłem, moją pasją jest karate. Trenuję nieprzerwanie od 10 lat, a obecnie jestem licencjonowanym instruktorem i posiadaczem czarnego pasa. Przecież nie tak dawno zacząłem, a minęło już 10 lat - pełnych wyzwań, walki, zwycięstw i porażek, po których zdobyłem niesamowite doświadczenie, aby teraz nim się z Tobą podzielić. Jak większość kadry ViaCamp, tak i ja jestem pełnym energii podróżnikiem. Moje marzenie? Okrążyć cały świat w jednej podróży. Jak to zrobię? Jeszcze tego nie wiem.

Pobyt w Stanach Zjednoczonych w ramach programu Work & Travel

Work & Travel, Erasmus i...

Miałem możliwość i okazję korzystać z różnego rodzaju programów wymian studenckich: spędziłem Erasmusa w Finlandii, następnie w Niemczech, aż postanowiłem wyjechać na studia magisterskie do Stambułu. Zrealizowałem również moje skryte nastolenie marzenie i wyjechałem na pół roku do Stanów Zjednoczonych w ramach programu Work & Travel. Większość moich decyzji była spontaniczna bo taka jest młodość - żałujemy tylko tych decyzji których nie podjęliśmy. Poznaję na swojej drodze mnóśtwo wspaniałych i pozytywnych ludzi, którzy codziennie kolorują moją codzienność. To właśnie razem z kadrą ViaCamp chcemy tymi wrażeniami się dzielić. Jesteśmy pozytywnymi, ludzmi którzy chcą poprzez zabawę i wspólne przeżycia uczynić Twoje wakacje tymi niezapomnianymi - tymi, do których będziesz wracał nieraz.


Pobyt w Stanach Zjednoczonych w ramach programu Work & Travel
Top