dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020
Marek Malawski - Wychowawca ViaCamp

Kilka słów o mnie

Witajcie!
Nazywam sie Marek Malawski i choć moje nazwisko kojarzy się z malowaniem, to płótno szybciej zostanie pomalowane markerem paintbalowym niżeli pędzlem. Mam 19 lat i posiadam wielki zapał do wspólnej zabawy w grupach, paintballa, ASG, czy survivalu w lesie. Wszystko brzmi znakomicie, jeśli robimy to w najlepszym towarzystwie, czyli moim i moich podopiecznych.

Mieszkam w Gdańsku, jednym z bardziej urokliwych miast w Polsce z obszerną historią. Skończyłem Technikum Energetyczne z wiedzą informatyczną. W planach mam udać się na studia psychologii, by zgłębiać ludzki umysł i jego zachowania. Zasilam szeregi kadry ViaCamp, z którą znam się od wielu lat. Razem z nimi mam zamiar zapewnić uczestnikom niezapomniane wspomnienia oraz wrażenia z wakacji. Moje motto? Wyspać się dopiero po śmierci, lub po obfitym posiłku!

Zainteresowania

W odróżnieniu od moich rodziców, od dziecka kocham adrenalinę i staram się szukać nowych to sposobów na jej doznawanie. Pomimo młodego wieku i beztroskiego podejścia do życia potrafię być stanowczy i konsekwentny, a przy tym sprawiedliwy, dzięki czemu bez problemu potrafię zapanować nad grupą. Posiadam też wielu młodszych kuzynów, dzięki którym posiadłem doświadczenie, przez które wiem, że nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktu z młodszymi uczestnikami.

Pomimo mojego zamiłowania do zaznawania przygód, potrafię też być spokojny i zanurzyć się w świat Fantazy, Sci-fi czy innego uniwersum RPG (Role Play Game) lub gier planszowych. Jako mistrz gry mogę wciągnąć słuchacza w najciekawsze przygody i uczynić z niego łowcę nagród, czarodzieja pod pieczą Merilna, bądź księżniczkę niosącą miłość i pojednanie... kto co lubi.

Czy to wszystko?

Jestem pełny pomysłów i otwarty na każdą propozycje. Mój tok myślenia nie zamyka się w kwadracie, wręcz przeciwnie! Staram się burzyć mury oklepania i wychodzić poza schemat, by coraz to bardziej zaskakiwać wszystkich wokół. Niektórzy stwierdzą, że bycie nieprzewidywalnym jest wadą. Ja wychodzę przed szereg i nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Ludzie kochają niespodzianki i być zaskakiwanym, a nikt bardziej nie zaskoczy, niż osoba, której nie da się przewidzieć poczynań.

Co za dużo, to niezdrowo!

Można tak pisać tygodnie, miesiące, a nawet lata, ale po co? Jeszcze zdradzę zbyt wiele i nie będę mógł was zaskoczyć. Nie pozostaję mi nic innego, jak schować królika do kapelusza i czekać na Twoje przybycie, by móc go specjalnie dla ciebie wyciągnąć. Odwiedź nas i poznaj mnie na obozie! Nie mogę się już doczekać spotkania z Tobą!

Top