dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Rozmiary męskie

Rozmiar Szerokość (CM) Długość (CM)
XS 41 66
S 46 71
M 51 74
L 56 77
XL 61 79
2XL 83 66
3XL 71 85

Rozmiary damskie

Rozmiar Szerokość (CM) Długość (CM)
S 41 64
M 43 67
L 47 69
XL 50 71
2XL 56 72
3XL 60 74
Obozy Zimowe ViaCamp.pl 2019 - Zakopane - Obóz Zimowo - Rekreacyjny | Śnieżna Euforia

Śnieżna Euforia

(

Obóz Zimowo - Rekreacyjny

) (Przedział wiekowy 8-10, 11-14, 15-18 lat)
Obóz OD DO Cena Miejsca
ZR 1 14-01-2019 20-01-2019 1649,- Brak informacji
ZR 2 21-01-2019 27-01-2019 1649,- Brak informacji
ZR 3 28-01-2019 03-02-2019 1649,- Brak informacji
ZR 4 04-02-2019 10-02-2019 1649,- Brak informacji
ZR 5 11-02-2019 17-02-2019 1649,- Brak informacji
ZR 6 18-02-2019 24-02-2019 1649,- Brak informacji

Charakterystyka Imprezy

Obóz Zimowo - Rekreacyjny „Śnieżna Euforia” – nie jesteś miłośnikiem nart czy snowboardu, ale uwielbiasz zimę? Jeśli tak, to jest to idealna alternatywa dla Ciebie! Na Śnieżnej Euforii możesz nie tylko odpocząć w gronie swoich rówieśników, ale także doświadczyć nowych przygód, zimowych wrażeń i niezapomnianych szalonych wyzwań. Weźmiemy udział w lekkiej, zimowej wyprawie quadowej, spróbujemy swoich sił w rozgrywkach paintballowych, a po aktywnym dniu, udamy się na kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej.

To tylko część tego, co czeka Cię na obozie Zimowo - Rekreacyjnym „Śnieżna Euforia”.
Spraw, aby Twoje ferie 2019 były wyjątkowe!

Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 Wybierzemy się na lodowisko Tatra Ice z pięknym widokiem na Tatry.
Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 | Termy Bukowina Po całym dniu pełnym aktywnych zajęć, zrelaksujemy się w kompleksie basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej

Co zawiera cena?

Co zawiera cena?

Zakwaterowanie – 3-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Więcej zdjęć z ośrodka znajdziesz w galerii obiektu „Helan”. Całodobowa ochrona ośrodka.

Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Śniadanie + obiadokolacja + lunch na stok. Zaczynając od obiadokolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

Kadra – wykwalifikowani instruktorzy oraz opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy. Opieka ratownika medycznego podczas całego pobytu.

Ubezpieczenie – ubezpieczenie uczestnika od nieszczęśliwych wypadków.

Wyposażenie – wymagany sprzęt do realizowania programu.

Realizację programu – w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.

Ponadto w programie - wszystkie atrakcje z zakładki ponadto w programie.

Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 W wyposażeniu każdego pokoju jest mini lodówka, TV LCD. Obiekt posiada również windę.
Zobacz więcej zdjęć z obiektu, w którym organizujemy obozy zimowe
Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 Willa „Helan” w Zakopanem to obiekt o wysokim standardzie i wspaniałej lokalizacji
Zobacz więcej zdjęć z obiektu, w którym organizujemy obozy zimowe
Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 Obiekt oferuje nam ekskluzywne pokoje z widokiem na góry: Giewont, Buczynowe Turnie lub Gubałówkę
Zobacz więcej zdjęć z obiektu, w którym organizujemy obozy zimowe
Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 | Willa Helan Uczestnicy dobierani będą w 3-4 osobowe, komfortowe pokoje
Zobacz więcej zdjęć z obiektu, w którym organizujemy obozy zimowe

Co nie zawiera cena?

Czego nie zawiera cena?

Transport – opłaty transportowe dotyczą uczestników, którzy nie są dowożeni na zimowisko osobiście. Ceny przejazdów oraz lista miast, z których wyruszają uczestnicy, podane są w zakładce transport.

Atrakcje dodatkowe – dodatkowe atrakcje nie zawarte w programie danego obozu.

Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 | Krupówki zimą - ferie 2019 Piękny, zimowy klimat na Krupówkach - symbol miasta i serce zakopiańskiej historii

Program imprezy

Program imprezy

Zimowa Wyprawa Quadowa – wyruszymy w lekkie jazdy po polu z udziałem czterokołowców. Jazdy quadami po śniegu to wspaniałe, niecodzienne doznania oraz prawdziwy skok adrenaliny.

Zimowy Paintball – weźmiemy udział w zimowych rozgrywkach paintballowych.

Obozowa Olimpiada Zimowa – będąc podzieleni na grupy, spróbujemy swoich sił w różnorodnych dyscyplinach zimowych.

Snow Tubing – dmuchane oponki holowane za quadem prowadzonym przez naszego instruktora – wspaniała, bezpieczna zabawa i moc adrenaliny gwarantowane!

Snow Rafting – jazda w dmuchanym pontonie za quadem po zaspach śniegu. Ponton holowany jest przez naszego instruktora. Gwarantowane niezapomniane wrażenia.

Góralski Kulig – tradycyjny góralski kulig z pochodniami u podnóża Doliny Kościelskiej zakończony biesiadą w szałasie przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem. W trakcie pobytu w prawdziwym, regionalnym szałasie, o oprawę muzyczną zadba kapela góralska.

Tatra Ice – całym obozem udamy się na lodowisko Tatra Ice w samym centrum Zakopanego. Świetny pomysł na dobrą zabawę z pięknym widokiem na Tatry.

Termy Bukowina – po cały dniu pełnym aktywny zajęć, udamy się na kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce.

Krupówki – spacerem udamy się na jedną z najbardziej atrakcyjnych okolic Zakopanego – symbol miasta i serce zakopiańskiej historii.

Zimowe Spacery i Wycieczki po Tatrach – z przewodnikiem wyruszymy w długie spacery po tatrzańskich szlakach. Piękna krajobrazowo wycieczka z widokiem na Tatry.

Wycieczka na Gubałówkę – wjazd kolejką na Gubałówkę, ze szczytu której podziwiać będziemy piękną panoramę Tatr. Nieziemskie widoki gwarantowane!

Wycieczka na Morskie Oko – wybierzemy się do jednego z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego. Zobaczymy największe jezioro w Tatrach, położone w Dolinie Rybiego Potoku u stóp Mięguszowieckich Szczytów.

Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 | Wjazd kolejką na Gubałówkę Wjazd kolejką na Gubałówkę skąd będziemy podziwiać piękną panoramę Tatr
Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 Weźmiemy udział w Góralskim Kuligu z pochodniami u podnóża Doliny Kościelskiej zakończonym biesiadą w szałasie przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem
Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 | Wycieczka na Morskie Oko Całą grupą udamy się zobaczyć największe jezioro w Tatrach - Morskie Oko

Ponadto w programie

Ponadto w programie

• Zimowe zabawy na śniegu - przeżyjemy wspaniałe chwile biorąc udział w wielu grupowych zabaw na świeżym powietrzu.

• Dyskoteki i zabawy taneczne - nie ominie nas również o zabawa przy dobrej muzyce do późnych godzin wieczornych!

• Zajęcia taneczne - zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów tańca.

• Zawody na jabłuszkach - weźmiemy udział w turnieju zjazdów na jabłuszkach. Dla zwycięzców ciekawe nagrody!

• Nocne kawiarenki - wspólnie spędzimy wieczorne chwile, grając w różnego rodzaju gry lub oglądając filmy. Kawiarenka to jedna z najbardziej lubianych form spędzenia wieczornych chwil przez uczestników.

• Escape room - zagadkowa gra, gdzie gracz zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń, gdzie sam musi rozwiązać zagadki, aby wydostać się z zamkniętego pokoju.

• Exterme podchody - uczestnicy obozu zostaną podzieleni na dwie drużyny — jedna grupa ucieka, zostawiając po drodze strzałki, ślady i zadania do rozwiązania (listy), a druga grupa musi zrobić wszystko, aby ją złapać.

• Flashmob na Krupówkach - NOWOŚĆ! Weźmiemy udział w tzw. "Flashmob na Krupówkach", gdzie obozowicze jako sztuczny tłum zgromadzą się w wyznaczonym miejscu w celu przeprowadzenia krótkiego tańca, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

• Gry integracyjne i sportowe - wspólnie będziemy integrować się biorąc udział w wielu przeróżnych grach.

• Grill party - nie ma nic lepszego niż wspólnie spędzony czas przy grillu, gitarze i kiełbaskach. To wszystko w cudownym, zakopiańskim klimacie.

• Noce filmowe - osoby powyżej 13 lat będą mogły uczestniczyć w nocy filmowej, która trwać będzie do świtu. Ze względu na fakt, że następnego dnia są zajęcia, noc filmowa będzie organizowana raz na jakiś czas. W takim przypadku najczęściej uczestnicy będą mieli dodatkowe 2 godziny snu (wolny pierwszy blok zajęć). Filmy są wybierane przez uczestników i odtwarzane za pomocą projektora. Każdy z wybranych filmów wcześniej musi być zaakceptowany przez opiekunów.

• Gry terenowe - weźmiemy udział w różnegorodzaju grach terenowych.

• Turnieje - na uczestników obozów zimowych czeka wiele turniejów, a co za tym idzie, wiele nagród do zgarnięcia! Stocz rywalizację ze swoimi równieśnikami!

• Zwiedzanie Zakopanego i poznawanie folkloru i kultury Podhala - odbiegając od rozrywki, przyjemnym spacerem udamy się do centrum i poznamy główne atrakcje Zakopanego oraz jego walory.

• Bilard - zagraj z obozowiczami jeden na jeden i zostań mistrzem bilarda!

• Just Dance! - HIT! Wspólnie z uczestnikami będziemy tańczyć do choreografii puszczanej na żywo! A to wszystko do rytmów największych hitów! Niezapomniana zabawa gwarantowana!

• Karaoke - z tańceczy zamienimy się w piosenkarzy! Całym obozem weźmiemy udział w karaoke!

• Happy End - zakończenie i podsumowanie obozu przy ognisku, ale początek nowych znajomości oraz przyjaźni. Rozdawanie dyplomów oraz nagród za zdobyte osiągnięcia. Wiele łez i mnóstwo śmiechu przy projekcji obozowego życia zatrzymanego w kadrze oraz ponowne odliczanie dni do następnych ferii!

Transport

Transport

Za dodatkową opłatą oferujemy zorganizowany transport pociągiem lub autokarem z miejscowości:

Miasto wyjazdu Dodatkowa opłata Rodzaj transportu
Poznań 150zł Pociąg
Szczecin 175zł Pociąg
Gdańsk 175zł Pociąg
Zielona Góra 150zł Pociąg
Wrocław 175zł Pociąg
Bydgoszcz 150zł Pociąg
Olsztyn 175zł Pociąg
Warszawa 150zł Pociąg
Łódź 150zł Pociąg
Opole 175zł Pociąg
Katowice 100zł Pociąg
Kielce 100zł Pociąg
Kraków 100zł Autokar
Białystok 175zł Pociąg
Lublin 150zł Pociąg
Rzeszów 100zł Pociąg

Podane powyżej ceny obejmują kurs w jedną stronę. Ceny powrotne są takie same.
Opłata transportowa obejmuje kurs pociągiem do stacji Kraków Główny (stacja końcowa), skąd wszyscy uczestnicy autokarem udają się do Zakopanego. Droga powrotna wygląda tak samo. Dodatkowo, 7 dni przed rozpoczęciem turnusu prześlemy Państwu dokładne informacje na temat godzin wyjazdu oraz przyjazdu, a także kontaktu do pilota, który będzie obsługiwał daną trasę.

Opieka podczas podróży

Opiekę nad naszymi uczestnikami podczas całej podróży sprawują piloci. Posiadają oni dokładne informacje na temat uczestników oraz stacji, na których dołączają. Do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy prześlemy Państwu rozkład jazdy oraz numer telefonu do pilota, który będzie obsługiwał daną trasę. Nasi piloci posiadają firmowe, niebieskie koszulki z logo naszej firmy, stąd są oni bardzo łatwo rozpoznawalni!

Rozpoczęcie i zakończenie

Rozpoczęcie i zakończenie

Obóz organizowany jest w willi „Helan” ul. Stara Pardałówka 6, 34-500 Zakopane, Polska.
Rozpoczęcie odbywa się pierwszego dnia turnusu o godz. 15:00 (obiadokolacja). Zakończenie ostatniego dnia turnusu o godz. 10:00 (śniadanie). Po przybyciu na miejsce, uczestnicy przemieszczają się pod recepcję w celu rejestracji. Osoby, które wcześniej nie wysłały wymaganych dokumentów do biura, obowiązkowo muszą je dostarczyć w momencie przybycia na obóz.

Obóz Narciarsko - Snowboardowy - ViaCamp - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 Obiekty, w których organizujemy obozy i kolonie, cieszą się bardzo dobrą jakością i wysokim standardem

Co nas różni od innych?

Co nas różni od innych?

• Obóz Zimowo - Rekreacyjny „Śnieżna Euforia” organizowany jest w ekskluzywnej willi „Helan”, położonej w wyjątkowym miejscu, w którym panuje cudowna atmosfera.

• Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo uczestników. Przed każdymi zajęciami upewniamy się, że nie ma żadnych czynników, które mogłyby narazić nas na niebezpieczeństwo.

• Posiadamy młodą, profesjonalną kadrę, która w pełni jest związana z wykonywanym sportem oraz ma duże doświadczenie w danej tematyce.

• Na wszystkich organizowanych przez nas imprezach, na ośrodku obecny jest przynajmniej jeden ratownik medyczny. Dostępny dla wszystkich uczestników całodobowo.

• Zajęcia organizowane są na najwyższym poziomie oraz z pełnym profesjonalizmem.

• Zawsze pamiętamy, że to my jesteśmy dla uczestników - nie oni dla nas! Liczy się niezapomniana oraz bezpieczna zabawa!

Obóz Zimowo - Rekreacyjny - ViaCamp.pl - Obozy Zimowe w Zakopanem 2019 Piękna zimowa panorama Zakopanego nocą

Co należy zabrać na obóz?

Co należy zabrać na obóz?

• Wymagane dokumenty niezbędne do przyjęcia uczestnika
• Ważną legitymację szkolną (w przypadku braku ważnej legitymacji, obowiązuje dopłata 50zł)
• Odzież zimową
• Rękawiczki zimowe
• Skarpetki (minimum 6 par)
• Grubsze skarpetki (5 par)
• Bielizna
• T-shirty
• Gruba, ciepła bluza/polar (ok. 3-4 sztuk)
• Dresy
• Strój kąpielowy, klapki, ręcznik
• Ręcznik kąpielowy
• Obuwie za kostkę
• Piżama
• Kosmetyki typu: mydło, szampon, pasta do zębów itd.
• Lekarstwa, które przyjmuje uczestnik (obowiązek poinformowania opiekunów o przyjmowaniu leków)
• Mały plecak
• Latarkę

Atrakcje dodatkowe

Atrakcje dodatkowe

Oprócz zajęć, które uczestnik ma wpisane w swój plan obozowy, istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych atrakcji. Są to dodatkowe aktywności obozowe, które są wypełnieniem programu obozowego o dodatkowe zajęcia. Spis dodatkowych atrakcji znajduje się poniżej. Dokładne szczegóły na temat dodatkowych atrakcji znajdziesz w zakładce dodatkowe atrakcje.

Snow Tubing (50zł) – dmuchane oponki holowane za quadem prowadzonym przez naszego instruktora – wspaniała, bezpieczne zabawa i moc adrenaliny gwarantowane!

Snow Rafting (50zł) – jazda w dmuchanym pontonie za quadem po zaspach śniegu. Ponton holowany jest przez naszego instruktora. Gwarantowane niezapomniane wrażenia.

Wyprawa Quadowa (99zł) – wyruszymy w lekkie jazdy po polu z udziałem czterokołowców. Jazdy quadami po śniegu to wspaniałe, niecodzienne doznania oraz prawdziwy skok adrenaliny.

Zimowy Paintball (60zł) – weźmiemy udział w zimowych rozgrywkach paintballowych.

Wycieczka na Gubałówkę (50zł) – wjazd kolejką na Gubałówkę, ze szczytu której podziwiać będziemy piękną panoramę Tatr. Nieziemskie widoki gwarantowane!

Kasprowy Wierch (100zł) – wjazd kolejką na jedyne miejsce w Polsce, gdzie poczujemy się jak w Alpach. Piękne widoki i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Extreme Ślizg (50zł) – niezapomniana jazda na dmuchanej desce holowanej za quadem. Balans ciała i umiejętności przewidywania trasy odegrają największą rolę. Ekstremalne emocje i wspaniałe doznania!

Muzeum Tatrzańskie (25zł) – wejście do jednego z najstarszych muzeów regionalnych w Polsce.

Uwagi

Uwagi

Podczas trwania całego obozu, na terenie ośrodka będzie obecny ratownik medyczny. Będzie on dostępny dla uczestników przez cały czas trwania obozu, całodobowo.
W przypadku poważnych sytuacji, z którymi będzie trzeba przewieźć uczestnika do szpitala, nasza kadra wyposażona jest w samochody. W ten sposób nie jesteśmy zmuszeni czekać na przyjazd pogotowia, lecz możemy szybko reagować.
Również w takim przypadku nasza kadra jest do dyspozycji uczestników przez cały czas. Każdy uczestnik otrzyma numer telefonu swojego wychowawcy, aby w przypadku złego samopoczucia móc natychmiast się z nim skontaktować.

Przedstawiony powyżej program może ulec niewielkim zmianom od nas niezależnych.

Zobacz także inne obozy w naszej ofercie

Zobacz także inne obozy w naszej ofercie

Białe Szaleństwo
(Obóz Narciarsko - Snowboardowy)

Zimowa Frajda
(Obóz Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjny)

Film obozowy

Film obozowy

Zobacz moc atrakcji w czasie wakacji z naszych obozów, przedstawioną w 5 minutach. Film promujący obozy młodzieżowe ViaCamp nagrany podczas wakacji 2017. Miłego oglądania!

Top