dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Krótkie słowo o mnie

Cześć!
Nazywam się Robert Truszkowski. Na co dzień jestem studentem ekonomii w języku angielskim na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Jestem również współzałożycielem firmy ViaCamp s.c., organizującej tematyczne obozy dla dzieci i młodzieży na Mazurach. Sprawuję również rolę wychowawcy oraz instruktora jazdy na quadach. Moja przygoda z obozami zaczęła się, gdy miałem 11 lat. Od tego momentu, każde wakacje spędzam na obozach i koloniach w kraju lub za granicą. Uwielbiam współpracować i spędzać czas z dziećmi i młodzieżą. To dzięki nim mogę robić to, co robię.

Robert Truszkowski jazda na quadach

Moje „Numer Jeden”

Zdecydowanie do moich największych zainteresowań należy podróżowanie. Już jako dziecko bardzo często podróżowałem wraz z rodzicami za granicę. Nie ukrywam, iż do dziś jestem osobą ciekawą świata i uważam, że jeszcze wiele jest przede mną do zobaczenia.

Jako uczeń klasy Śródziemnomorskiej (Angielsko - Hiszpańsko - Geograficzna), Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumi, miałem okazje brać udział w wycieczkach klasowych do Rzymu, Barcelony oraz Paryża. Czasy mojego liceum uważam za najlepiej spędzone w moim życiu.

W ostatnich czasach, wraz ze starszym bratem Michałem spędziłem niesamowity czas w Stanach Zjednoczonych. Dzięki programowi studenckiemu Work & Travel miałem okazję dołączyć do jego podróży. Tym sposobem, moje marzenie od długich lat wreszcie się spełniło. W swojej podróży mieliśmy okazje zwiedzić Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Las Vegas, (Yosemite National Park, Grand Canyon), Los Angeles i San Diego, a w mojej następnej podróży do USA – Miami oraz Key West. Czas i wspomnienia tej podróży na pewno zapiszą się w moim życiu na wiele lat.

Robert Truszkowski Grand Canyon

Co więcej?

Kolejnym moim zainteresowaniem, które plasuję na drugim miejscu tuż za podróżowaniem, jest grafika komputerowa. Również jako dziecko zacząłem tworzyć już swoje pierwsze projekty w podstawowych programach graficznych. Wraz z wiekiem rosło moje doświadczenie w projektowaniu, aż do dziś, kiedy pragnę łączyć grafikę komputerową z moim życiem zawodowym. Niezmiernie cieszy mnie fakt, iż moje zdolności graficzne mogę wykorzystywać każdego dnia do tworzenia projektów dla ViaCamp. Do moich celów zapisuję również ukończenie studiów magisterskich na jednej z amerykańskich uczelni na kierunku Grafika.

Robert Truszkowski - Walencja

Aktywny ja!

Kocham sport! Można powiedzieć, że jestem od niego uzależniony. Uwielbiam drużynowe rywalizacje. Od czasów gimnazjum aktywnie gram w siatkówkę, biorąc udział w wielu zawodach międzyszkolnych. W gimnazjum, jak i w liceum, grałem w reprezentacji szkoły w piłce siatkowej. Jako wielbiciel sportu, jestem również fanem oraz kibicem klubu Arka Gdynia. Moim sposobem na nudę jest kilkudziestominutowy bieg przy muzyce, która dodaje mi sił.

Pozostając przy aktywnym trybie życia, uwielbiam narciarstwo. Swoją pierwszą przygodę z nartami miałem już jako 5 letnie dziecko. Moje początki jazdy na nartach przypominały niczym dziecko, które pierwszy raz stanęło na nogi. Od tamtego momentu, co roku spędzam swoje zimowe wakacje w górach, robiąc to, co kocham. W niedalekiej przyszłości pragnę zostać również instruktorem narciarstwa.

Jazdy na quadach również próbowałem już jako mały chłopiec. Od zawsze interesowała mnie motoryzacja i jazda ekstremalna. Swoje jazdy zaczynałem (od karty motorowerowej) na skuterze, aby móc dojeżdżać do szkoły. Brałem udział w wielu obozach quadowych jako uczestnik, a następnie przez wiele lat jako instruktor. To ten czas sprawił, że moje zamiłowanie do quadów i motorów stało się tak wielkie. Dziś pragnę zarażać tym sportem innych, młodych uczestników!

Top