dni do IV turnusu!

Odliczanie do wakacji 2019 Odliczanie do wakacji 2019
Nina Jaszczewska - Kadra ViaCamp

Kilka słów o mnie

Cześć!
Nazywam się Nina Jaszczewska, największą częścią mojego świata są zwierzęta oraz wspaniali ludzie, których poznałam rozwijając swoje zwierzęce pasje. Do psiego świata trafiłam wraz z pojawieniem się w moim życiu suczki owczarka niemieckiego - Tajgi, która swoim osobliwym charakterem wprowadziła niezłe zamieszanie, dając jednocześnie niesamowitą okazję do zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Na początku zajmowałam się tylko codziennym posłuszeństwem, później trafiłam do Pani Zofii Mrzewińskiej, która zaraziła mnie innym spojrzeniem na relację pies-człowiek i wtedy totalnie przepadłam. Od tego czasu spędzałam prawie każdy wolny weekend na różnego rodzaju seminariach i konferencjach, gdzie miałam okazję uczyć się od najlepszych instruktorów i zawodników. Każdy z nich zostawił w mojej głowie trochę siebie oraz pomógł mi zrozumieć, jak ważną rolę w pracy ze zwierzętami odgrywają otwarta głowa i elastyczność.

Nina Jaszczewska - Kadra ViaCamp

Co poza psami?

Od dziecka fascynowało mnie również jeździectwo: swoją przygodę rozpoczęłam jako dzielna 6-latka i sport ten w dużym stopniu ukształtował mój charakter. Ciągle uczy mnie cieszenia się z drobnych sukcesów, przeżywania porażek z uśmiechem i niepoddawania się nawet, gdy wydaje się, że nic nie idzie zgodnie z planem. Dzisiaj już sama prowadzę zajęcia dla młodych adeptów jeździectwa, jednocześnie wciąż rozwijając swoje umiejętności pod okiem wyżej wykwalifikowanych trenerów.

Co więcej?

Moja codzienność też związana jest ze zwierzętami, jednak w nieco innej formie - studiuję Weterynarię w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, dzięki czemu zaczynam co raz szerzej patrzeć na obcowanie ze zwierzętami.

Ważnym elementem mojego życia są też podróże - te duże, na inne kontynenty oraz te małe, weekendowe wypady w góry. Każda z nich wniosła coś nowego do mojej głowy, zostawiła niezapomniane wspomnienia, była początkiem niesamowitych przyjaźni lub po prostu stanowiła zastrzyk pozytywnej energii niezbędnej do codziennego działania.

Top