dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2019 Odliczanie do wakacji 2019

Krótkie słowo o mnie

Cześć!
Nazywam się Adam Fischbach. Na co dzień jestem dyplomowanym instruktorem w szkole tańca „Roots Crew” oraz w Centrum Animacji i Kultury w Międzychodzie.

Jestem również współzałożycielem firmy ViaCamp s.c., organizującej kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży na Mazurach. Dodatkowo od 10 lat zajmuję się organizacją obozów tanecznych nad morzem. Podczas wakacji od wielu lat sprawuję rolę kierownika obozu.

Obecnie jestem Absolwentem Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - specjalność uliczne formy tańca w Bydgoszczy. W 2016 roku byłem uczestnikiem programu „Mam Talent” prezentując taniec locking.

Regulamin obozowy

Taniec jak powietrze

W moim życiu największą rolę przede wszystkim odgrywają taniec, muzyka oraz podróże.
Związany z tańcem jestem od 2001 roku. Zdobywałem wiedzę u takich nauczycieli tańca jak: Bartłomiej Kobeszko (Gorzów Wlkp.), Radosław Stępniak (Łódź), Frederik Folkes (Londyn), Mr. Wiggles (USA), Moncel III Kozby Durden (Los Angeles, California), Gabriel Francisco (USA), Salah (Francja), Iron Mike (Francja), Maciej Zayda Zajda (Brodnica), Agnieszka Łuczyńska (Łódź), Witold Jurewicz (Łódź), Ukay (Niemcy), Adnan Artist (Niemcy), Javi Conesa (Hiszpania), Henry Link (USA), Storm (Niemcy), Bboy Venum (USA) i wiele innych. Brałem udział w wielu tanecznych projektach międzynarodowych np. „Digi Flash Zone”, a także w programie „Mam Talent”, przechodząc do dalszych etapów. Prowadzę warsztaty taneczne w całej Polsce, a także poza granicami naszego kraju. Taniec zawsze dawał mi oraz daje do dziś możliwość spełnienia moich dwóch największych marzeń.

Roots Crew

Pierwszym moim marzeniem było założenie własnej szkoły tańca. W 2009 roku założyłem w Międzychodzie pierwszą szkołę tańca Street Dance jaką jest „Roots Crew”. Do dnia dzisiejszego prowadzę w niej zajęcia taneczne z dziećmi oraz młodzieżą. Szkoła ta daję mi możliwość dzielenia się umiejętnościami tanecznymi z młodymi ludźmi. Na początku było to tylko marzenie, a następnie pasja, która zmieniła się w styl życia. Dzięki muzyce oraz tańcu mogę powiedzieć, że po części się spełniłem. Jestem również zapalonym podróżnikiem. To taniec w dużej mierze otwiera mi dziś możliwości podróżowania po świecie. Od zawsze była we mnie ciekawość świata i chęć jego odkrywania.

Co poza tańcem?

Uwielbiam sport. Gram we wszystko i jeżdżę na wszystkim. Uwielbiam sporty drużynowe, w które angażuje się cały zespół. Od zawsze kochałem grać w siatkówkę i piłkę nożną. W gimnazjum oraz technikum uczestniczyłem w drużynie reprezentacji szkoły w koszykówce. Kocham ruch. Stąd mam tak wielki pociąg do sportu i tańca. Można śmiało powiedzieć, że jestem od tego uzależniony i chcę tym zarażać innych młodych ludzi, moich uczniów, tancerzy i uczestników obozu. Chcę pobudzać w nich aktywność fizyczną i pokazać, że sport i wysiłek fizyczny jest nam jak najbardziej potrzebny! To właśnie współpraca z dziećmi i młodzieżą napędza mnie każdego dnia i daje mi jeszcze większej motywacji.

Kierownik Obozu

Podczas wakacji pełnię rolę kierownika wypoczynku na obozach i koloniach. Wielokrotnie już sprawowałem rolę kierownika podczas wakacji. Pilnie zwracam uwagę na to, aby wszystkie zajęcia przebiegały zgodnie z ich programem. Dbam o to, aby każdy z wychowawców oraz instruktorów był zapoznany z obowiązującymi zarządzeniami, instrukcjami i wytycznymi władz oświatowych, bezpieczeństwa i higieny pracy. Układając plany zajęć zwracamy uwagę na to, aby liczba uczestników wypoczynku pod opieką jednego wychowawcy nie przekraczała 20 osób, a w przypadku grupy z dziećmi do 10 roku życia - 15 osób. Każdego wieczoru, wraz z kadrą obozową wspólnie przygotowujemy plany na kolejne dni, układając ramowy plan zajęć dla uczestników obozu. Jako organizator oraz kierownik obozu, pilnuję, aby każdy turnus został zgłoszony do Kuratorium Oświaty. W razie nieszczęśliwego wypadku podejmuję niezbędne kroki, aby jak najszybciej dostarczyć poszkodowanemu niezbędnej pomocy i opieki, a o zaistniałej sytuacji powiadomić rodzinę poszkodowanego. Jako organizatorzy wypoczynku wraz z kadrą dążymy do tego, aby każdy z naszych uczestników mógł cieszyć się bezpiecznym pobytem na naszych obozach.

Top