dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Wakacje 2020 - obozy VIACAMP odbędą się!

Strona główna > Wakacje 2020 - obozy VIACAMP odbędą się!

Aktualizacja z dnia 20.05.2020, godz. 19:20
Obozy i kolonie 2020 odbędą się, ale obowiązywać będą nowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa.
Główny Inspektor Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia podjęły wspólnie decyzję, w jaki sposób będą przebiegać tegoroczne obozy i kolonie.

• Na spędzenie wakacji na obozie nie mogą liczyć dzieci chore lub takie, które miały kontakt z osobami skierowanymi na kwarantannę.
• Jeśli w trakcie wypoczynku zostaną wykryte objawy choroby u dziecka (gorącza, duszności), musi ono zostać niezwłocznie odebrane przez rodziców.
• Wymagane będzie pisemne oświadczenie rodzica o stanie zdrowia dziecka przesłane do VIACAMP.
• Maksymalna ilość dzieci w grupie będzie wynosiła 14 osób dla dzieci powyżej 10. roku życia oraz 12 osób dla dzieci młodszych.
• Zarówno dzieci, jak i kadra będą wyposażone w "indywidualne środki ochrony osobistej". Dodatkowo kadra obozowa wyposażona będzie w rękawiczki.
• W trosce o zdrowie dzieci, odwiedziny w trakcie turnusu będą ograniczone do absolutnego minimum.
• Pomiędzy turnusami ośrodek będzie poddany dodatkowemu sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni dotykowych – poręczy, klamek, blatów, włączników itp.
• Wszystkie aktywności obozowe na terenie ośrodka będą przeznaczone na wyłączność uczestników obozu VIACAMP.
• Podczas posiłków uczestnicy będą dzieleni na grupy, aby zmniejszyć ilość uczestników przebywających na stołówce.
• Program obozowy VIACAMP realizowany jest w 90% stacjonarnie na terenie obiektu bez ingerencji osób trzecich.
• Dla uczestników obozów VIACAMP dostępne będzie korzystanie z kąpielisk, boisk oraz z wszystkich atrakcji zawartych w naszej ofercie.
• Uczestnicy będą pod stałą opieką medyczną (każdego dnia uczestnicy będą mieli mierzoną temperaturę za pomocą bezdotykowego termometra laserowego).


Drodzy rodzice i obozowicze! 😀

Nowe zasady, według których przyszło nam żyć nie dla wszystkich są łatwe i bezproblemowe. Sezon wakacyjny 2020 w Polsce na pewno będzie różnił się nie tylko pod względem organizacji naszych wyjazdów, ale również pod kątem przestrzegania zupełnie nowych zasad. W czasach koronawirusa, kiedy to każdego dnia wchodzą coraz to nowsze zmiany dotyczące tego jak możemy poruszać się po przestrzeniach publicznych, sklepach czy lasach wypoczynek przyda się nie tylko nam - dorosłym, ale również naszym dzieciom, które naukę odbywają zdalnie, nerwów związanych z przełożonymi egzaminami, czy chociażby brakiem możliwości samodzielnego poruszania się poza domem.

Obozy VIACAMP na sezon 2020 planowane są ze szczególną starannością, cała organizacja jest specjalnie dopasowywana do aktualnych wymagań prawnych oraz zasad bezpieczeństwa, a także higieny. Mamy dla Was bardzo dobrą informację — obozy i kolonie 2020 na pewno się odbędą!

Chcielibyśmy zaznaczyć, że tereny, na których organizowane są obozy VIACAMP to w dużej mierze natura (lasy, jeziora, otwarta przestrzeń), gdzie wskaźnik przebiegu aktualnej epidemii jest znikomy.

Wakacje jeszcze taniej!

Aby wesprzec Państwa w tym ciężkim okresie, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i z dniem 20.05.2020 wprowadzamy zniżkę w wysokości 200zł na każdą nową rezerwację. Promocją objęte są wszystkie tematyki obozowe organizowane przez VIACAMP. Rabat dotyczy pierwszych 30-stu rezerwacji złożonych od dnia 20.05.2020.

Co jeśli wakacje za dwa miesiące zostaną odwołane?

(zgodnie ze specustawą COVID-19 z dnia 31-03-2020)


1. VOUCHER o równowartości zaliczki + 200zł bonu VIACAMP

Dajemy Państwu możliwość odbioru VOUCHERA o wartości wpłaconej zaliczki do wykorzystania na dowolną imprezę VIACAMP. Zgodnie z ustawą, ważność VOUCHERA trwa 1 rok od daty odwołanego turnusu. VIACAMP wydłuża okres możliwości wykorzystania VOUCHERA do końca wakacji 2021 dla każdej rezerwacji, która została złożona na obozy i kolonie 2020.

Kolejnym udogodnieniem dla wszystkich, którzy zdecydują się na wybór VOUCHERA jest bon na dodatkowe 200zł. Bon może zostać wykorzystany w postaci opłaty danej rezerwacji, lub wymieniony na dodatkowe atrakcje w trakcie trwania turnusów. Nie ma możliwości wypłaty przyznanego bonu w formie gotówki. VOUCHER zostanie wysłany do Państwa drogą listowną.


2. Rezygnacja z obozu

Mają Państwo również możliwość zrezygnowania z rezerwacji w dowolnym momencie mając gwarancję zwrotu 100% wpłaconej zaliczki. Zgodnie ze specustawą z dnia 31 marca 2020 r., organizator VIACAMP ma 180 + 14 dni na zwrot pełnej zaliczki wniesionej przez zamawiającego.

Spraw, aby Twoje wakacje były wyjątkowe!

Jeśli posiadasz dodatkowe pytania, wątpliwości — skontaktuj się z nami!

Tel: +48 881 226 098

E-mail: kontakt@viacamp.pl

Top