dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Wakacje 2020 - obozy VIACAMP odbędą się!

Strona główna > Wakacje 2020 - obozy VIACAMP odbędą się!

Aktualizacja z dnia 01.06.2020, godz. 06:30
Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
Obecna sytuacja epidemiczna w kraju pozwala na potwierdzenie, że wypoczynek letni dzieci i młodzieży w 2020 r. będzie mógł się odbyć, przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych. Poniżej umieszczamy link, pod którym znajdą Państwo wytyczne dotyczące tegorocznych wakacji.

Wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku.
VIACAMP podejmie wszystkie konieczne kroki, aby tegoroczny wypoczynek był przeprowadzony zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ.

Aktualizacja z dnia 20.05.2020, godz. 19:20
Obozy i kolonie 2020 odbędą się, ale obowiązywać będą nowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa.
Główny Inspektor Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia podjęły wspólnie decyzję, w jaki sposób będą przebiegać tegoroczne obozy i kolonie.

• Na spędzenie wakacji na obozie nie mogą liczyć dzieci chore lub takie, które miały kontakt z osobami skierowanymi na kwarantannę.
• Jeśli w trakcie wypoczynku zostaną wykryte objawy choroby u dziecka (gorącza, duszności), musi ono zostać niezwłocznie odebrane przez rodziców.
• Wymagane będzie pisemne oświadczenie rodzica o stanie zdrowia dziecka przesłane do VIACAMP.
• Maksymalna ilość dzieci w grupie będzie wynosiła 14 osób dla dzieci powyżej 10. roku życia oraz 12 osób dla dzieci młodszych.
• Zarówno dzieci, jak i kadra będą wyposażone w "indywidualne środki ochrony osobistej". Dodatkowo kadra obozowa wyposażona będzie w rękawiczki.
• W trosce o zdrowie dzieci, odwiedziny w trakcie turnusu będą ograniczone do absolutnego minimum.
• Pomiędzy turnusami ośrodek będzie poddany dodatkowemu sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni dotykowych – poręczy, klamek, blatów, włączników itp.
• Wszystkie aktywności obozowe na terenie ośrodka będą przeznaczone na wyłączność uczestników obozu VIACAMP.
• Podczas posiłków uczestnicy będą dzieleni na grupy, aby zmniejszyć ilość uczestników przebywających na stołówce.
• Program obozowy VIACAMP realizowany jest w 90% stacjonarnie na terenie obiektu bez ingerencji osób trzecich.
• Dla uczestników obozów VIACAMP dostępne będzie korzystanie z kąpielisk, boisk oraz z wszystkich atrakcji zawartych w naszej ofercie.
• Uczestnicy będą pod stałą opieką medyczną (każdego dnia uczestnicy będą mieli mierzoną temperaturę za pomocą bezdotykowego termometra laserowego).


Drodzy rodzice i obozowicze! 😀

Nowe zasady, według których przyszło nam żyć nie dla wszystkich są łatwe i bezproblemowe. Sezon wakacyjny 2020 w Polsce na pewno będzie różnił się nie tylko pod względem organizacji naszych wyjazdów, ale również pod kątem przestrzegania zupełnie nowych zasad. W czasach koronawirusa, kiedy to każdego dnia wchodzą coraz to nowsze zmiany dotyczące tego jak możemy poruszać się po przestrzeniach publicznych, sklepach czy lasach wypoczynek przyda się nie tylko nam - dorosłym, ale również naszym dzieciom, które naukę odbywają zdalnie, nerwów związanych z przełożonymi egzaminami, czy chociażby brakiem możliwości samodzielnego poruszania się poza domem.

Obozy VIACAMP na sezon 2020 planowane są ze szczególną starannością, cała organizacja jest specjalnie dopasowywana do aktualnych wymagań prawnych oraz zasad bezpieczeństwa, a także higieny. Mamy dla Was bardzo dobrą informację — obozy i kolonie 2020 na pewno się odbędą!

Chcielibyśmy zaznaczyć, że tereny, na których organizowane są obozy VIACAMP to w dużej mierze natura (lasy, jeziora, otwarta przestrzeń), gdzie wskaźnik przebiegu aktualnej epidemii jest znikomy.

Wakacje jeszcze taniej!

Aby wesprzec Państwa w tym ciężkim okresie, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i z dniem 20.05.2020 wprowadzamy zniżkę w wysokości 200zł na każdą nową rezerwację. Promocją objęte są wszystkie tematyki obozowe organizowane przez VIACAMP. Rabat dotyczy pierwszych 30-stu rezerwacji złożonych od dnia 20.05.2020.

Spraw, aby Twoje wakacje były wyjątkowe!

Jeśli posiadasz dodatkowe pytania, wątpliwości — skontaktuj się z nami!

Tel: +48 881 226 098

E-mail: kontakt@viacamp.pl

Top