dni do końca wakacji!

Odliczanie do wakacji 2019 Odliczanie do wakacji 2019

Drogi Obozowiczu!

Znajdujesz się w systemie wystawiania ocen. W tym miejscu możesz podzielić się swoją własną opinią z obozu, który spedziłeś korzystając z naszych usług.

Pamiętaj, aby Twoja opinia dawała jasny, łatwy do zrozumienia przekaz oraz nie zawierała przekleństw. Takie opinie będą automatycznie usuwane!

Opinie mogą wystawić tylko uczestnicy, którzy brali udział w obozach organizowanych przez nasza firmę.

Nasi klienci oceniają nas na

4.7/5
z 23 wystawionych ocen
Na ile gwiazdek oceniasz swój pobyt?

Opinie

Ż*******i

2019-07-17 15:54:24

Obóz jest mega bardzo polecam dla wszystkich. Uczestnicy jak i kadra są mega. Jest tez super atmosfera. Zajęcia nie są nudne, są bardzo dobrze zorganizowane. POLECAM!!!
w******a

2019-07-15 15:58:51

Obóz ok, zajęcia bardzo się podobały zarówno psu jak i córce. Kadra też ok, szczególnie instruktorki psów. Jedzenie też w porządku. Od tej strony nie mam nic do zarzucenia. Jednak warunki zamieszkania pozostawiają wiele do życzenie. Domki rodem z wczesnego PRL, meble z dykty itd. Nie byłoby to nic złego, dzieciom wszak wiele więcej nie potrzeba, bo i tak większość czasu spędzają na dworze, ale.. No właśnie brak ciepłej wody przez kilka dni, brak jakiegokolwiek ogrzewania, a temperatury w nocy (lipiec!!) oscylowały koło 5 stopni. Szpary w oknach, że palec można było wsadzić, a nocą nie dało się spać z zimna to już lekka przesada. W dniu przyjazdu bród i smród w domkach. Zakwaterowanie miało nastąpić o 17 a w rzeczywistości o 20.00 zaczęto dopiero domki sprzątać. Radzę właścicielom biura porozmawiać z właścicielami ośrodka odnośnie remontu domków i dbania o ich czystość. Córka chętnie by jeszcze raz tam pojechała ale nie wiem czy ją tam puszczę o ile nic nie ulegnie zmianie
M*a

2018-01-04 14:15:39

Polecam z całego serca,świetnie spędzone wakacje!
S********A

2018-01-04 00:20:01

polecam, mój syn był na obozie w 2017 i bardzo mu się podobało. wspaniałe miejsce, bardzo ładne krajobrazy szczególnie jak jest słoneczna pogoda. opiekunowie bardzo przyjemni i serdeczni. pozdrawiam
M*****i

2017-10-30 16:01:54

Wspaniałe miejsce !!! Wrócę tu jeszcze nie jeden raz
czytaj więcej

Opinie Facebook

Dowiedz się więcej o nas

Kim jesteśmy?
(Poznajmy się bliżej!)
Dlaczego z nami?
(Poznaj sukces organizowanych przez nas obozów)

Nasza Kadra
(Poznaj oficjalną kadrę obozową ViaCamp)
Nasz Sprzęt
(Wyposażenie obozowe używane na obozach)
Jaki obóz wybrać?
(Nie wiesz jaki obóz wybrać? Sprawdź!)
Top