dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2019 Odliczanie do wakacji 2019

Nasz sprzęt

Strona główna > Nasz sprzęt

Patrzymy na jakość!

Sprzęt, z którego korzystają uczestnicy na obozach ViaCamp, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz spełnia normy bezpieczeństwa. Gwarantujemy nowy sprzęt bardzo dobrej jakości, dostosowany do możliwości każdego uczestnika. ViaCamp dokłada wszelkich starań, aby wybierany przez nas sprzęt był jakościowo możliwe najlepszy. Każdy z naszych programów obozowych posiada profesjonalne wyposażenie, dobierane przez fachowców w danym zakresie. To jest nasz klucz do zapewnienia zajęć dla uczestników na najwyższym poziomie!

Obóz Quadowy - Nasz Sprzęt

Kymco Maxxer 300 & Yamaha 700 EPS Grizzly

Uczestnicy obozów quadowych, do dyspozycji mają nowe quady marki Kymco, model Maxxer 300 oraz Yamaha 700 EPS Grizzly. Te sportowe pojazdy idealnie nadają się do jazdy po leśnych szosach, polach, czy w terenach błotnistych. Na pewno nie wyjdziemy z tego czysto!

Zobacz, jak sprawują się nasze quady w terenie.
Przejdź do galerii

Obóz Paintballowy - Nasz Sprzęt

Tippmann FT-12

Uczestnicy obozów paintballowych, do dyspozycji mają zupełnie nowe markery Tippmann FT-12. Jest to doskonały model dla początkujących, jak i średniozaawansowanych graczy. Tippmann FT-12 to najnowszy marker amerykańskiej firmy Tippmann. Również zasilanie markerów na naszych obozach zostało zmienione z CO2 na HP. Unowocześnienie to pozwala nam na grę w każdych warunkach atmosferycznych oraz gwarantuje nam dużą wydajność.

Zobacz, jak sprawują się nasze markery w praktyce.
Przejdź do galerii

Jacht Phobos 24 - Obozy Młodzieżowe ViaCamp

Phobos 24

Nasi uczestnicy mają do dyspozycji na wodzie uniwersalny jacht Phobos 24 z roku 2014. Phobos 24 to uniwersalny cruiser do żeglugi zarówno po śródlądziu, jak i po morskich wodach wewnętrznych. Zrelaksuj się w rejsie po Ryńskim jeziorze!

Zobacz, jak sprawuje się jacht Phobos 24 w praktyce.
Przejdź do galerii

Kawasaki Ultra LX - Nasz Sprzęt

JET SKI® Kawasaki Ultra LX

Do naszej dyspozycji posiadamy trzyosobowy, czterosuwowy skuter wodny JET SKI® Kawasaki Ultra LX. Uczestnicy naszych obozów mają okazję skorzystania z jazdy na skuterze wraz z instruktorem. Poczuj wiatr we włosach!

Zobacz, jak sprawuje się skuter wodny JET SKI® Kawasaki Ultra LX na wodzie.
Przejdź do galerii

Escapade 600 - Nasz Sprzęt

Escapade 600

Wyrusz w rejs do Mikołajek nowoczesnym, komfortowym jachtem kabinowym. Na obozach ViaCamp oferujemy niezapomnianą podróż po mazurskich jeziorach łodzią Escapade 600. Wybierz się w odkrywczą podróż i daj się ponieść wrażeniom!

Zobacz, jak sprawuje się nasz sprzęt na obozie sportów wodnych.
Przejdź do galerii

XO Extreme - Nasz Sprzęt

XO Extreme

Do dyspozycji uczestników obozów sportów wodnych posiadamy najbardziej ekscytujący ponton ze wszystkich stworzonych do tej pory - XO Extreme. Trzyosobowa tuba zapewnia niesamowitą zabawę na wodzie! Wśród uczestników jest to jedna z najbardziej porywających atrakcji podczas obozów. Z atrakcji tej mogą skorzystać również uczestnicy z innym programem obozowym niż wodny. Moc atrakcji zapewniona!

Zobacz, jak sprawuje się XO Extreme na wodzie.
Przejdź do galerii

Banan Wodny Jobe - Nasz Sprzęt

Banan Jobe Sports Multi Rider 5P

Uczestnicy sportów wodnych mają okazję skorzystać z niesamowitej zabawy na pięcioosobowym bananie wodnym JOBE. Z atrakcji tej mogą skorzystać również uczestnicy z innym programem obozowym niż wodny. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę!

Zobacz, jak sprawuje się Banan Wodny JOBE na wodzie.
Przejdź do galerii

Wakeboard - Nasz Sprzęt

Wakeboard

Spróbuj swoich sił na desce wodnej! Dla uczestników naszych obozów oferujemy holowanie na wakeboardzie pod czujnym okiem instruktora za skuterem wodnym. Z atrakcji tej mogą skorzystać również uczestnicy z innym programem obozowym niż wodny. Udział w jeździe na wakeboardzie mogą wziąć uczestnicy młodsi, jak i starsi. Oferujemy niesamowitą jazdę na desce wodnej przy zachodzie słońca! Daj się ponieść wrażeniom!

Zobacz, jak sprawuje się wakeboard na wodzie.
Obejrzyj film

Kneeboard - Nasz Sprzęt

Kneeboard

Zupełną nowością, która zostanie wprowadzona na obozy ViaCamp od roku 2018, jest Kneeboard. Jest to nowa dyscyplina sportów wodnych, podczas której klęczysz na specjalnie wyprofilowanej desce, która holowana jest za skuterem wodnym. Cienki profil deski gwarantuje nam lepszą zwrotność na zakrętach. Niesamowita dawka emocji gwarantowana! Z atrakcji tej mogą skorzystać również uczestnicy z innym programem obozowym niż wodny.

Zobacz, jak sprawuje się nasz sprzęt na obozie sportów wodnych.
Przejdź do galerii

DJI Phantom 4 - Nasz Sprzęt

DJI Phantom 4

Nowoczesny dron DJI Phantom 4 pozwala nam nagrywać najlepsze przeżycia podczas obozu. Po zakończonym obozie tworzymy film z pobytu na Mazurach oraz udostępniamy go naszym uczestnikom.

Obejrzyj film promujący obozy młodzieżowe ViaCamp, nagrany za pomocą DJI Phantom 4.
Obejrzyj film

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub posiadasz więcej pytań, skontaktuj się z nami!

Tel: +48 733 078 601

E-mail: kontakt@viacamp.pl

Spraw, aby Twój pobyt na naszych obozach był jeszcze bardziej wystrzałowy!

Nasze obozy:

Mali Agenci
(Obóz Dla Dzieci)
Odkrywcy Przygód
(Obóz Przygodowy)
Paintballowy Zawrót Głowy
(Obóz Paintballowy)
Fani Czterech Kółek
(Obóz Quadowy)
Cztery Łapki
(Obóz z Psem)
Wodna Fiesta
(Obóz Sportów Wodnych)
Relaks Na Zdrowie
(Obóz Wypoczynkowy)
Na Pełnym Gazie
(Obóz Quadowo - Gokartowy)
Adrenaline Junkies
(Obóz Paintballowo - Quadowy)
Zastrzyk Adrenaliny
(Obóz Paintballowo - Quadowo - Gokartowy)
Młoda Kadra
(Obóz Młodego Kadrowicza)
Top