Wygraj bilety na koncert The Vamps!

Opublikowano 2018-02-27 20:07:49


The Vamps z ViaCamp.pl

Spędź niezapomniany koncert The Vamps z ViaCamp.pl! Po ostatnim wyprzedanym evencie, brytyjski zespół The Vamps ponownie powraca do Polski, aby zagrać dla Was 13 maja w warszawskiej Progresji! Weź udział w naszym konkursie i wybierz dwóch znajomych, z którymi chciałbyś wybrać się na widowiskowy koncert The Vamps. Posiadamy dla Was 3 wejściówki!


Brytyjski zespół The Vamps od 2012 roku podbija serca nastolatek na całym świecie. Ich single zdobywają miliony fanów na całym świecie, a teledysk „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic. W skład zespołu zaliczają się czterej młodzi Brytyjczycy: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Cała przygoda The Vamps narodziła się na serwisie internetowym YouTube. Do dziś The Vamps zachwyca swoimi produkcjami coraz większą rzeszę nastolatków, a bilety na ich koncerty zostają wyprzedane w ciągu kilku godzin! Pośród zbliżających się dat na trasie europejskiej The Vamps nie brakuje również Warszawy!
Gdzie i kiedy?

Data koncertu: 13 Maja 2018 (niedziela)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Klub Progresja
Adres: ul. Fort Wola 22


Biorę udział!

Zasady naszego konkursu są banalnie proste! Aby wziąć w nim udział:

KROK 1: polub fanpage ViaCamp.pl,


KROK 2: polub i udostępnij post konkursowy, a także oznacz w komentarzu dokładnie dwie osoby, z którymi chciałbyś/chciałabyś wybrać się na koncert The Vamps. W przypadku wygranej, to właśnie z nimi będziesz miał/miała okazję wzięcia udziału w wydarzeniu.


Uwaga! W przypadku rezerwacji dowolnego obozu z oferty ViaCamp na lato 2018, szanse na wygraną w konkursie wzrastają o 50%. Dostępne oferty obozów na lato 2018 znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Uwagi

  1. Osoby do 12 roku życia mogą wejść jedynie pod opieką osoby dorosłej, a w wieku od 12 do 18 roku życia z pisemną zgodą opiekuna prawnego.
  2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszym fanpage w dniu 10 kwietnia o godzinie 10:00. W celu przekazania biletów skontaktujemy się ze zwycięzcami za pomocą Facebook'a.

Już wkrótce kolejne konkursy, a w nich bilety na największe wydarzenia w Polsce i za granicą!


Polub nas!

Klikając w poniższy przycisk, dokładasz kolejną cegiełkę do budowy naszego bloga.