Konkurs ViaCamp & Hito Sushi

Opublikowano 2018-01-29 17:04:02


Mniaaam...

Uwielbiasz sushi? A może jesteś wielbicielem kuchni tajskiej? A gdyby połączyć to w jedność i zaznać smaku obu tych kuchni zupełnie za darmo? Tak, jest to możliwe! Z okazji zbliżających się Walentynek, wraz z Hito Sushi & Thai Restaurant przygotowaliśmy dla Was przepyszny konkurs. Wykorzystaj to jako idealny prezent walentynkowy i spędź wyjątkowy wieczór w najlepszej restauracji w powiecie wejherowskim w kategorii Restauracja Roku w plebiscycie Mistrzowie Smaku 2017. Aby dodać jeszcze odrobinę smaczku, do puli nagród ViaCamp dołożyło również swoją walentynkową cegiełkę. Co to takiego? Sprawdźmy! Zasady konkursu są banalnie proste!


Brzmi smacznie!

Aby wziąć udział w naszym konkursie, konto na facebooku będzie jedynym, wymaganym kluczem do wygranej. Włączając się do konkursu należy:

KROK 1: polubić fanpage ViaCamp.pl oraz Hito Sushi & Thai Restaurant,

 


KROK 2: polubić i udostępnić post konkursowy oraz oznaczyć w komentarzu minimum dwie osoby, z którymi chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w konkursie. Oznaczając więcej osób, zwiększasz swoją szansę na wygraną.Proste? Oczywiście, że tak!

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 lutego na fanpage ViaCamp.pl oraz Hito Sushi & Thai Restaurant. Być może będzie to Twój dzień!


A dla zwycięzców...

Na zakończenie wisienka na torcie, czyli nagrody. Tak, dla nas również ten moment jest najbardziej ekscytujący. Aczkolwiek tortu nie posiadamy, mamy za to inne, smaczniejsze nagrody dla zwycięzców.

I miejsce – voucher 100zł do wykorzystania w restauracji Hito Sushi & Thai Restaurant w Redzie lub Hito Sushi w Gdańsku oraz voucher rabatowy 200zł na obozy i kolonie na mazurach, organizowane przez firmę ViaCamp s.c.

II miejsce – voucher 50zł do wykorzystania w restauracji Hito Sushi & Thai Restaurant lub Hito Sushi  w Gdańsku oraz voucher rabatowy 100zł na obozy i kolonie na mazurach, organizowane przez firmę ViaCamp s.c.

III miejsce – karta rabatowa w restauracji Hito Sushi & Thai Restaurant w Redzie i Hito Sushi w Gdańsku oraz voucher rabatowy 100zł na obozy i kolonie na mazurach, organizowane przez firmę ViaCamp s.c.


Spraw, aby Twój rok 2018 był najsmaczniejszy!


Polub nas!

Klikając w poniższy przycisk, dokładasz kolejną cegiełkę do budowy naszego bloga.