Blog ViaCamp już dostępny!

Opublikowano 2018-01-19 03:31:11


Narodziny bloga obozowego

Stało się! Z dniem dzisiejszym świętujemy narodziny nowego, oficjalnego bloga obozowego ViaCamp. Pomysł na jego stworzenie zrodził się podczas wakacji 2017, gdzie głównym celem ma być integracja młodzieży oraz ukazanie szerszej społeczności garstki życia obozowego. Dla obecnych już uczestników, miejsce to ma być powrotem do niezapomnianych chwil z wakacji oraz możliwością oderwania się od codzienności. Głównym założeniem autorów bloga, jest utrzymanie kontaktów i znajomości zrodzonych podczas wakacji na obozach i koloniach ViaCamp. Dla nas największym priorytetem są dzieci oraz młodzież i to oni tworzą naszą społeczność. To dzięki nim, każdy wspólnie spędzony dzień jest niekończącą się przygodą, która tworzy niezapomniane wspomnienia na wiele lat.


Od konkursów po nagrody!

Jako organizatorzy z bogatym doświadczeniem, stawiamy przede wszystkim na rozrywkę oraz niezapomnianą zabawę, stąd stale organizujemy dla wszystkich chętnych wiele przeróżnych konkursów. Pula nagród, którą przygotowaliśmy, zaczyna się od gadżetów firmowych, po vouchery rabatowe na obozy letnie 2018. W skład nagród firmowych zaliczamy bluzy obozowe, t-shirty, pendrivy, plecaki, torby, poduszki, czapki, naklejki, podkładki pod mysz i wiele innych atrakcyjnych gadżetów. Nie ma znaczenia, czy byłeś już uczestnikiem naszych obozów, czy jesteś tu po raz pierwszy. Udział w konkursach może wziąć każdy!


Czy to już wszystko?

Otóż nie! Odchodząc od zabaw i części rozrywkowej, miejsce to powstało również z myślą o rodzicach. Stworzyliśmy dla nich kącik porad oraz aktualności z życia naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudności sprawia rodzicom odprawienie dziecka w pierwszą, samodzielną podróż. Z naszą pomocą, wysłanie syna, czy córki po raz pierwszy na obozy i kolonie nie będzie wcale takie trudne! Krok po kroku przedstawimy prawidłowe przygotowanie dziecka do wyjazdu, zasady bezpiecznego pobytu podczas wakacji, czy zachowanie spokoju i ukojenia lęku, kiedy nasze dziecko debiutować będzie w pierwszej, indywidualnej podróży.


Słowem zakończenia

Zbierając wszystko w jedność, miejsce to ma być strefą dla wszystkich, którzy kochają spędzać kreatywnie swój czas wolny. Przestrzenią, gdzie wspominamy i planujemy. Punktem, w którym zaczerpniemy porad oraz aktualności. Przede wszystkim ma być miejscem, w którym dominuje niezapomniana zabawa i rozrywka.


Polub nas!

Klikając w poniższy przycisk, dokładasz kolejną cegiełkę do budowy naszego bloga.